ENERGIE
PRO BUDOUCNOST
A STABILITU

Aktuality

Průběh opravy technologie poničené požárem

Vlivem této události nebyly omezeny dodávky tepla odběratelům a zdroj je provozován v režimu dočasné výjimky udělené Krajským úřadem. Intenzivně pracujeme na opravách poškozeného zařízení, v současné době je již dokončena zpětná montáž opravených komínových nástavců. Opravy probíhají dle harmonogram a předpokládáme zprovoznění zařízení odsíření koncem listopadu letošního roku.

Číst více

Informace o likvidaci následků mimořádné události

Vlivem této události nebyly omezeny dodávky tepla odběratelům a zdroj je provozován v režimu dočasné výjimky udělené Krajským úřadem. Nyní probíhají intenzívní práce na obnově poškozených částí, abychom uvedli zařízení odsíření do plného provozu v co nejkratším čase.

Číst více

Informace o mimořádné události

Teplárna v Plané nad Lužnicí je i přes mimořádnou událost v chodu a zásobuje své odběratele v souladu s uzavřenými smlouvami.Rádi bychom se omluvili občanům Plané a Sezimova Ústí za dočasná omezení způsobená uzavřením sousední komunikace, která spojuje obě města. K obnovení provozu dojde co nejdříve, jak to bude možné.

Číst více

C-ENERGY GROUP a.s.

C–Energy Group a.s. je energetický holding zabývající se provozem a rozvojem ekologických a vysoce účinných energetických zdrojů.

Cílem společnosti C-Energy je stabilní a dlouhodobě udržitelná dodávka energií z vlastních energetických zdrojů, které jsou koncipovány s hlavním důrazem na ekologii a vysokou účinnost ve vazbě na snižování výrobních nákladů, energií, a tedy i nákladů našich odběratelů a klientů. C-Energy je lídrem v implementaci technologií, které přispívají k trvalému poklesu ekologické zátěže. C-Energy se jako jedna z mála společností v ČR profiluje jako IPP (Independent Power Provider), přičemž naší stěžejní nabídkou jsou dodávky a distribuce energetických komodit jako je elektřina a teplo.

Více o nás

POUŽÍVÁME NOVÉ TECHNOLOGIE

Komplexni rekonstrukce

Cílem komplexní rekonstrukce teplárny v Plané nad Lužnicí bylo vybudování variabilního zdroje, který umožní souběžnou výrobu elektřiny a tepla z různých paliv, předemvším zemního plynu v kogeneračních jednotkách a záložním plynovém kotli, tuzemského hnědého uhlí v nových kotlích.

Ekologické technologie

Nižší zátěže životního prostředí je dosaženo snižováním produkovaných emisí především aplikací preventivních opatření, nikoli použitím koncových technologií, které odstraňují již vzniklé znečištění.

Více o technologiích
57 MW
Celkový elektrický výkon
500 tis. GJ
Dodaného tepla za rok
-80 %
Snížení emisí od 2012
80
Zaměstnanců
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace