Archiv

16/02/2018

Únor 2018

C-Energy Planá s.r.o. vypsala v první polovině měsíce tendry na dvě významné zakázky - na instalaci fotovoltaické elektrárny s akumulací a na výstavbu teplovodu do Plané nad Lužnicí. Oba projekty by měly být realizovány během letošního a příštího roku. 

Administrativní pracovníci se po půl roce působení v provizorních prostorách přestěhovali zpět do rekonstruovaných kanceláří (viz foto)

 

 

Budova staré vodárny v prostoru poblíž ulice Průmyslová je již téměř zbouraná. Během následujících dvou měsíců bude zlikvidována hromada suti a v tomto atraktivním místě vznikne pozemek pro případný další rozvoj firmy. 

Zaměstnanci C-Energy Planá přišli s návrhem uspořádat sbírku na pomoc rodině z vyhořelé hájenky z nedalekého Choustníku. K více než 6 tisícům, které mezi sebou pracovníci vybrali, přidala firma stejnou částku a vše odeslala na transparentní účet zřízený obcí.  

Číst méně

18/01/2018

Leden 2018

Rozvojové projekty 
V roce 2018 hodlá společnost C-Energy Planá zrealizovat hned několik významných akcí.

 

Během léta se plánuje zahájení výstavby teplovodu do Plané nad Lužnicí a na Strkov. Moderní, ekologický zdroj  ze C-Energy tak nahradí několik zastaralých, lokálních zdrojů. Další velký chystaný projekt je instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací. Díky němu bude C-Energy vyrábět elektřinu ještě ekologičtěji.

V letošním roce se administrativní pracovníci přestěhují do renovovaných kanceláří a také zprovozníme nový vjezd z Průmyslové ulice. Tomuto vjezdu vévodí rotor z původní turbíny, která byla v roce 2015 rekonstruována. 

 

Číst méně