C-Energy zachová do konce roku ceny tepla

Jak uvedl jednatel společnosti, Ivo Nejdl, C-Energy je díky rozsáhlým investicím do zdroje v Plané n. L. schopna lépe čelit velkému nárůstu ceny vstupů pro výrobu tepla a energií. Ani v roce 2022 nepočítá společnost se skokovým zdražením tepla.

Celý článek čtěte zde.

 

Konverze tepelných rozvodů je jedna z investičních akcí C-Energy, jejíž dopad nejvíce pociťují občané města, když v okolí jejich domů probíhají stavební práce. C-Energy i vybraní zhotovitelé dbají na to, aby dopravní a jiné komplikace vznikaly v minimálním možném rozsahu, jak časovém tak územním. Na nejdelší trase – Horkovodu Západ – který propojí špičkovou kotelnu na Pražském sídlišti v ulici Václava Soumara a areál teplárny Tábor se nyní dokončují povrchy silnic a chodníků na první etapě, zejména v ulici Dukelských bojovníků. Práce pokračují před Jordánskou hrází.  Téměř dokončená je také přípojka pro Nemocnici Tábor. Těsně před dokončením je také teplovod do armádních objektů v ulici Kyjevská. Rekonstrukce stávajícího horkovodu z VS26 v ulici Husinecká do areálu teplárny Tábor nyní pokračuje výkopovými pracemi na pozemcích firmy B+J Power s.r.o.

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.