Fotovoltaická elektrárna Nový Kravín

C-Energy již řadu let masivně investuje do moderních, vysoce účinných a ekologických technologií. Jedním z dalších kroků k zajištění dlouhodobé stability při výrobě tepla a elektřiny v Plané nad Lužnicí je náš záměr výstavby fotovoltaické elektrárny v lokalitě Nový Kravín. Lokalitu jsme vytipovali tak, aby dopad na občany v okolí našeho zdroje byl co nejmenší a taktéž, aby co nejlépe koncepčně a šetrně respektoval potenciál místního rozvoje. Fotovoltaická elektrárna bude zapojena do lokální distribuční sítě a tedy energie bude spotřebována v místě. Výrobní potenciál elektrárny přispěje k náhradě části spotřeby v katastru Planá nad Lužnicí.

Podrobné informace o plánovaném zdroji, jeho parametrech a jeho významu si můžete přečíst v krátkém shrnutí nebo v rozhovoru s jednatelem C-Energy Ivo Nejdlem.

Neváhejte nás kontaktovat, kdybyste měli zájem o jakékoli další informace k tomuto projektu.

V polovině února jsme uspořádali den otevřených dveří, pokud jste tento termín nestihli a měli byste zájem se k nám podívat, zeptat se, domluvit si schůzku, ozvěte se, určitě se domluvíme. Možná by vás mohla motivovat Reportáž z této události.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím formuláře na webových stránkách, na e-mailu: info@c-energy.cz nebo přes náš facebookový účet, kde lze také na výzvu poskytnou telefonní kontakt přímo na vedoucího projektu. Taktéž možno zatelefonovat na číslo 380 071 800 (nemá pravidelnou provozní dobu).

 

Zpět na přehled