Konverze Tábor - postup prací

Na přelomu září a října dokončil zhotovitel projektu Tábor západ – přestavba parovodu na horkovod první etapu tohoto rozsáhlého díla v trase od špičkové výtopny v ulici Václava Soumara do výměníkové stanice VS19, z níž se mimo jiné vytápí plavecký stadion. Během následujících dvou měsíců budou dokončeny úpravy povrchů v místě pokládky potrubí.

Dále probíhá výstavba horkovodní větve pro nemocnici s termínem dokončení prosinec 2021 a finišuje pokládka teplovodní přípojky pro armádní objekty v Kyjevské ulici. V průběhu zimy, pokud počasí dovolí, budou pokračovat práce před jordánskou hrází. Výstavba na této důležité dopravní tepně přinese určitá dopravní omezení, jejichž rozsah a dopad budeme ve spolupráci se zhotovitelem díla a zástupci odboru dopravy města minimalizovat a koordinovat s dalšími dopravními uzavírkami.

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.