OPATŘENÍ V RÁMCI OCHRANY ZDRAVÍ A ZACHOVÁNÍ PROVOZU V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ ONEMOCNĚNÍM SARS CoV-2

Vzhledem k tomu, že zachování provozu výrobních zařízení ve zdroji C-Energy Planá je naprostou nutností, začala společnost plánovat a přijímat bezpečnostní opatření již před vyhlášením nouzového stavu v České republice. Z důvodu minimalizace rizika přenosu infekce mezi provozními operátory, kteří jsou pro udržení provozu zcela klíčoví, přijala firma řadu organizačních opatření k omezení kontaktu pracovníků provozního týmu s dalšími zaměstnanci firmy a zejména s externisty a dodavateli.

Díky přijatým opatřením se nám daří spolehlivě zajišťovat všechny dodávky dle požadavků odběratelů.

Co se týká investičních akcí - vedení společnosti rozhodlo o pozastavení realizace těch projektů, u nichž termín dokončení není striktně vázán na další podmínky a povinnosti. Díky tomu se podařilo minimalizovat přítomnost osob v areálu firmy. Situaci zkomplikoval též zákaz přeshraničního cestování, protože zejména pro dokončení instalace a zprovoznění nových plynových motorgenerátorů je nezbytná asistence specialistů z norského sídla firmy Rolls Royce.

Jedna z akcí, jejíž realizace intenzívně pokračuje je výstavba Horkovodu Tábor na trase areál Kovosvit - Sídliště Nad Lužnicí. V současné době je dokončena většina výkopových prací; probíhá pokládka potrubí a spojkování jednotlivých kusů. Kvůli zajištění co nejefektivnějšího a nejtrvalejšího provozu bude následně (cca v polovině dubna) celá trasa napuštěna horkou vodou a po nahřátí a odpovídajícím roztažení materiálu budou výkopy zasypány. Se zahájením dodávek tepla/teplé vody se počítá v polovině května letošního roku.

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.