Rekonstrukce tepelných sítí - aktuální stav

Náhrada starých parovodních rozvodů novým předizolovaným horkovodem probíhá dle harmonogramu. Nové potrubí je položeno v trase od výtopny v ulici Václava Soumara až k V ulici Dukelských bojovníků, kde nyní probíhají výkopové práce. Výkopy jsou prováděny tak, aby v minimální možné míře omezovaly pohyb osob a vozidel. Tato etapa bude dokončena a uvedena do zkušebního provozu v září 2021.

 

 V areálu C-Energy V Plané nad Lužnicí probíhá oprava střechy a fasád hlavního výrobního bloku (viz foto). Hlavním důvodem pro provedení tohoto projektu bylo snížení hlukové zátěže směrem k obytným domům v Sezimově Ústí. Na tuto akci postupně naváže oprava všech fasád a střech ve výrobním areálu teplárny. 

 

V červenci byly také zahájeny práce na projektu Konec uhlí v Plané, jehož výsledkem bude úplná náhrad uhlí dřevní štěpkou.

 

      

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.