Září 2020

C-Energy je po létě připravena na nadcházející topnou sezónu. Po akvizici majoritního podílu v Teplárně Tábor a.s. bylo rozhodnuto o odstavení uhelného kotle v městské teplárně a veškeré teplo pro systém zásobování teplem v aglomeraci Tábor - Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí je a bude dodáváno z nových, ekologických výrobních zařízení v C-Energy.

Dodávky v současné době probíhají zčásti novým horkovodním přivaděčem a částečně přes původní parovod propojující C-Energy a Teplárnu Tábor. 

Výstavba druhé etapy horkovodního potrubí probíhá dle plánu a v současné době je položeno cca 60% potrubí mezi Sídlištěm Nad Lužnicí a Ústeckým předměstím. 

Ještě stále je možno hlasovat pro C-Energy Planá v soutěži E.ON Energy Globe. Více informací k soutěži a přístup k hlasování získáte přes tento odkaz. Ekologický zdroj v Plané nad Lužnicí. Ceníme si každého Vašeho hlasu! Je to pro nás povzbuzení do dalších zajímavých projektů, kterými přispějeme ke zlepšení životního prostředí v našem okolí.

 

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.