Ceny tepla pro rok 2022

Společnost C-Energy Planá zveřejnila ceník tepla na příští rok. Naleznete ho na stránkách C-Energy v záložce Pro Zákazníky.

Nebo také přes tento odkaz Ceník2022 .

Od 1.1.2022 se cena tepla zvýší o 6,5%, a to navzdory výrazně většímu navýšení cen vstupů. Cena za 1 GJ tepla se v závislosti na typu produktu zvýší o 20 - 30 Kč bez DPH. Dopady výrazného zvyšování nákladů v teplárenském odvětví se daří firmě minimalizovat díky masivním investicím do modernizace zdroje, které umožnily včasný přechod k biomase, diverzifikaci paliv a poskytování podpůrných služeb pro přenosovou soustavu. Tiskovou zprávu s podrobnějšími informacemi k cenám si můžete přečíst v záložce Tiskové zprávy . 

Kromě rekonstrukce zdroje, jejímž cílem je přechod na spalování biomasy, pokračuje rozsáhlá rekonstrukce tepelných rozvodů. Během letošního roku bylo nahrazeno ztrátové parovodní potrubí předizolovaným horkovodním potrubím v trase od špičkové výtopny na Pražském sídlišti k jordánské hrázi a mezi VS 26 v Husinecké ulici k ulici Soběslavské. V příštím roce budou práce na výměně potrubí pokračovat podél Jordánu k autobusovému nádraží, od Soběslavské ulice do areálu Teplárny Tábor, od obchodnímu domu Tesco ke StopShopu a v dalších lokalitách. 

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.