Fúze

Ke dni 1.6.2021 byl úspěšně dovršen proces sjednocení systému zásobování teplem v aglomeraci Tábor - Sezimovo Ústí - Planá nad Lužnicí. Na jaře 2020 získala C-Energy 51,95 procent akcií Teplárny Tábor. Do konce roku 2020 odkoupila C-Energy zbývající akcie Teplárny Tábor od ostatních akcionářů. Následně byly zahájeny kroky k fúzi obou společností. Tento proces byl úspěšně završen dne 1.6.2021, kdy došlo k fúzi sloučením společnosti TTA jako zanikající společnosti se společností C-Energy Planá s.r.o. jako nástupnickou společností. Pro odběratele znamená tento krok stabilizaci a následné snížení cen tepla, které je dodáváno z moderního ekologického zdroje.

Informace o fúzi a pokyny pro obchodní partnery Teplárny Tábor jsou k dispozici též v tomto oznámení

C-Energy již zahájila práce na kompletní rekonstrukci tepelných rozvodů v Táboře (viz fotografie z prostoru parku na Pražském sídlišti) a též přípravu rekonstrukce táborského zdroje. 

Zpět na přehled
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.