Aktuality

Novinky

09 / 04 / 2021

Investiční projekty - aktuální stav

Letošní jaro je v C-Energy především ve znamení příprav na velké investiční projekty, jejichž realizace začne v létě 2021 a bude pokračovat několik následujících let. Zároveň se dokončuje velká investiční akce Horkovod Tábor. V první polovině letošního roku bude také dokončena fúze s Teplárnou Tábor a.s.

Celá aktualita

19 / 02 / 2021

Bateriové úložiště C-Energy v reportáži ČT

Bateriová akumulace v C-Energy Planá se již od roku 2019 plnohodnotně a prakticky podílí na stabilizaci elektrizační soustavy ČR. Je prvním a svým provozním způsobem využití i jediným systémem svého druhu u nás. Tento unikátní zdroj nezůstal v pozadí ani v reportáži o projednávání novely Energetického zákona.

Celá aktualita

17 / 02 / 2021

Konec uhlí v Plané

C-Energy Planá, která vlastní energetický zdroj v Plané nad Lužnicí a v roce 2020 se stala stoprocentním vlastníkem Teplárny Tábor, vypsala výběrové řízení na projekt „Konec uhlí v Plané“. Cílem projektu je zcela ukončit výrobu tepla a energií z uhlí v energetických zdrojích C-Energy v Táboře a Plané nad Lužnicí.

Celá aktualita
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.